به گزارش پایگاه خبری حاجت نیوز،  سید ابولفضل سیدی طی گفت‌وگویی با اشاره به فعالیت‌های واحد خدمات سالمندان در نوروز ۱۴۰۰ اظهار داشت: با توجه به بروز بیماری منحوس کرونا و ایجاد شرایط جدید در نحوه تعاملات اجتماعی و همچنین حضور زائران و مجاوران در حرم بانوی کرامت در نوروز ۱۴۰۰ این اداره تمام تلاش خود را معطوف به خدمات بهینه در کنار رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی نموده است.

وی اضافه کرد: در بخش خدمات سالمندان و خدمت‌رسانی از طریق صندلی چرخ‌دار به سالمندان در نوروز ۱۴۰۰ به لطف الهی ۹۰ ویلچر توسط بانیان و نیکوکاران تأمین‌شده و به تعداد ویلچرهای قبلی اضافه‌شده که مجموع صندلی چرخ دار حرم به ۴۴۰ عدد رسیده است.

مسئول واحد خدمات سالمندان حرم بانوی کرامت تأکید کرد: خدمات‌رسانی در بخش اداره سالمندان با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی صورت می‌گیرد و همه خادمان این بخش ملزم به استفاده از ماسک بوده و به‌صورت مستمر تمامی صندلی‌های چرخ‌دار را ضدعفونی می‌کنند.

 

وی افزود: خدمات واحد سالمندان به صورت شبانه روزی بوده و مجموعا ۸۵۰ نفر نیرو در اطراف حرم بانوی کرامت در شیفت‌های مختلف مستقر می‌شوند.

سیدی افزود: ویلچر های امانتی نیز یکی دیگر از خدمات این واحد بوده که در پنج ضلع حرم بانوی کرامت واقع در پارکینگ شرقی، پارکینگ طبقاتی، میدان آستانه جنب درب یک، درب ۲۴ و درب ۱۷ این خدمت ارائه می شود.

وی خاطر نشان کرد: فعالیت بخش ویلچرهای امانتی نیز شبانه روزی بوده و هر صندلی چرخ دار به مدت ۴ ساعت امانت داده می شود همچنین تعمیرات ویلچرهای زائرین واقع در درب ۱۸ بخش خدمات سالمندان ارائه می شود.